Winterseizoen (na de herfstvakantie tot de carnavalsvakantie):

In de winter trainen de pupillen op dinsdagavond op de baan en zaterdagochtend in het bos, de junioren D op dinsdag- en donderdagavond op de baan en zaterdagochtend in het bos en de junioren B, C en A op dinsdagavond, donderdagavond en zaterdagochtend op de baan.

Groep

Hoofdtrainer

Dinsdag

Donderdag

Zaterdag

Pupillen mini en C

(2015 en 2014)

Sofie, Jolein, Esther

18:30-19:30

(baan)

 

9:30-11:00

(bos*)

Pupillen B

(2013)

Gerrie

18:30-19:30

(baan)

 

9:30-11:00

(bos*)

Pupillen A

Groep 1

(2012 en 2011)

Amelie

18:30-19:30

(baan)

 

9:30-11:00

(bos*)

Pupillen A

Groep 2

(2012 en 2011)

Marianne en Marijn

18:30-19:30

(baan)

 

9:30-11:00

(bos*)

Pupillen A

Groep 3

(2012 en 2011)

Ellemijn en Pau Lin

18:30-19:30

(baan)

 

9:30-11:00

(bos*)

Junioren D

(2010 en 2009)

Joren en Charlotte

18:30-19:30

(baan)

18:30-19:30

(baan)

9:30-11:00

(bos*)

Pupillen A en Junioren CD

(2011 t/m 2008)

Hamza/Juliette

18:30-20:00

(baan)

18:30-20:00

(baan)

9:30-11:00

(bos*)

Competitietraining pupillen A en junioren D

(2012 t/m 2009)

Juliette

Joren

Ellemijn

19:30-20:00

(baan)

19:30-20:00

(baan)

 

Junioren C/B/A

(2008 t/m 2003)

Joren (werpen)

Jan (lopen)

Hamza/Juliette (springen)

19:30-21:00            

(baan)

19:30-21:00            

(baan)

 

Junioren C/B/A

(2008 t/m 2003)

Jan (looptraining)

   

10:00-11:30

(baan)

 

*bostraining

Op zaterdag trainen de pupillen en junioren D van 09:30–11:00 uur in het bos van de Zandverstuiving in Rosmalen (Deken van Roestellaan). We verzamelen bij Het Wiel dat langs de Deken van Roestellaan staat. Tegenover Het Wiel is een parkeerplaats (carpoolplaats langs de A59) waar de auto geparkeerd kan worden.

 

Zomerseizoen (na de carnavalsvakantie tot de herfstvakantie):

In de zomer traint iedereen op de atletiekbaan.

Groep

Trainer(s)

Dinsdag

Donderdag

Zaterdag

Pupillen mini en C

(2015 en 2014)

Sofie, Jolein, Esther

18:30-19:30           

18:30-19:30

 

Pupillen B

(2013)

Gerrie

18:30-19:30

18:30-19:30

 

Pupillen A

Groep 1

(2012 en 2011)

Amelie

18:30-19:30

18:30-19:30

 

Pupillen A

Groep 2

(2012 en 2011)

Marianne en Marijn

18:30-19:30

18:30-19:30

 

Pupillen A

Groep 3

(2012 en 2011)

Ellemijn en Pau Lin

18:30-19:30

18:30-19:30

 

Junioren D

(2010 en 2009)

Joren en Charlotte

18:30-19:30

18:30-19:30

 

Pupillen A en Junioren CD

(2011 t/m 2008)

Hamza/Juliette

18:30-20:00

18:30-20:00

 

Competitietraining pupillen A en junioren D

(2012 t/m 2009)

Juliette

Joren

Ellemijn

19:30-20:00

19:30-20:00

 

Junioren C/B/A

(2008 t/m 2003)

Joren (werpen)

Jan (lopen)

Hamza/Juliette (springen)

19:30-21:00            

19:30-21:00            

 

Junioren C/B/A

(2008 t/m 2003)

Jan (looptraining)

   

10:00-11:30